▶Chipset-ka Kaydinta Baytariga ee Sare oo keliya ayaa laga heli karaa Texas Instrument; Isticmaal Hoose
▶Bandhigga E-Ink wuxuuna diyaar u yahay ilaa Saddex ama Afar Midab oo B/W/R ama B/W/R/Y ah
▶Isgaarsiin laba-geesood ah oo bilaa-waayir ah oo u dhaxaysa Nidaamkaaga iyo Shaashadda
▶Luqado badan ayaa la awoodsiiyay, awood u leh inuu muujiyo macluumaadka adag
▶Adeegyada Qaab-dhismeedka La Habeyn Karo iyo Calaamadaynta Mawduuca (OEM & ODM)
▶Iftiiminta LED-ka ee Tilmaamaha Xusuusin
▶Waxaa taageera miiska sare oo wata adabtarada
▶Si Fudud Loo Rakibo, Loo Isku Daro oo Loo Dayactiro
Madal xakamaynta dhexe ee daruuraha EATACCN waxay kuu ogolaaneysaa inaad cusbooneysiiso oo aad naqshadeyso qaab-dhismeedka calaamadaha, kuwaas oo taageera dejinta jadwalka, isbeddelka qiimaha badan, iyo is-dhexgalka API ee nidaamkaaga POS/ERP.
Hab-maamuuskayaga wireless-ka wuxuu isticmaalaa tamar yar sababtoo ah tignoolajiyaddiisa horumarsan wuxuuna ka faa'iidaystaa qaybta muhiimka ah ee kaabayaasha ESL ee dukaanka isku xiran taasoo u oggolaanaysa tafaariiqleyda inay si toos ah ula xiriiraan macaamiishooda marka go'aan laga gaarayo. Calaamadaha Khaanadaha Elektarooniga ah waxaa laga heli karaa LED ama aan lahayn LED iyadoo ku xiran baahidaada.
QEEXIDDA GUUD
| Cabbirka Shaashadda | 2.13-inji |
| Miisaanka | 33 g |
| Muuqaalka | Gaashaanka Qaab-dhismeedka |
| Chipset-ka | Qalabka Texas |
| Alaab | ABS |
| Wadarta Cabbirka | 72.8*34.5*13mm/ 2.86*1.36*0.51inch |
| HAWLGALKA | |
| Heerkulka Hawlgalka | 0-40°C |
| Waqtiga Nolosha Baytariga | 5-10 sano (2-4 cusbooneysiin maalintii) |
| Baytari | CR2450*2ea (Baytariyada la beddeli karo) |
| Awood | 0.1W |
* Muddada nolosha batteriga waxay ku xiran tahay inta jeer ee cusbooneysiinta la sameeyo
| BANDHIG | |
| Goobta Bandhigga | 48x23.1mm/2.13in |
| Midabka Muujinta | Madow & Cadaan & Casaan / Madow & Cadaan & Jaalle |
| Habka Muujinta | Bandhigga Matrix-ka Dhibcaha |
| Xallinta | 250 × 122 pixel |
| DPI | 183 |
| Biyaha Cadayn | IP53 |
| Nalalka LED-ka | Midna ma jiro |
| Xagasha Daawashada | > 170° |
| Waqtiga Cusboonaysiinta | 16 ilbiriqsi |
| Isticmaalka Awoodda ee Cusboonaysiinta | 8 mA |
| Luqadda | Luuqado badan ayaa la heli karaa |
In laga hormaro jawiga tafaariiqda ee maanta waa mid muhiim ah, sidaas darteedna badanaa waxay u baahan tahay xalal tignoolajiyadeed oo cusub. Mid ka mid ah horumarrada ugu xiisaha badan sannadihii ugu dambeeyay waxay ahayd calaamadaha shelfyada elektaroonigga ah (ESL), oo ah xal dijitaal ah oo beddelaya calaamadaha warqadda dhaqameed ee khaanadaha dukaamada. Maqaalkan, waxaan ku sahaminaynaa faa'iidooyinka badan ee calaamadaha shelfyada elektaroonigga ah iyo sida ay u beddelayaan warshadaha tafaariiqda.
Ganacsatada ugu guulaha badan waxay ogyihiin in bixinta khibrad macaamiil oo heer sare ah ay fure u tahay kor u qaadista iibka iyo dhisidda daacadnimada summada. Calaamadaha shelfyada elektaroonigga ah ayaa door muhiim ah ka ciyaara tan iyadoo horumarinaysa khibradda macaamiisha siyaabo dhowr ah. Tusaale ahaan, macaamiishu si fudud ayay u akhrin karaan qiimaha iyo faahfaahinta badeecadaha, taas oo ka caawin karta inay sameeyaan go'aanno wax iibsi oo xog ogaal ah. Intaa waxaa dheer, calaamadaha shelfyada elektaroonigga ah waxay bixin karaan macluumaad qiimo leh oo badeecad ah, sida helitaanka, maaddooyinka, iyo macluumaadka nafaqada, taasoo ka caawinaysa macaamiisha inay sameeyaan doorashooyin wax iibsi oo xog ogaal ah.
Gunaanadkii, calaamadaha shelfyada elektaroonigga ah waxay faa'iidooyin badan u leeyihiin tafaariiqleyaasha nooc kasta iyo cabbir kasta. Laga bilaabo hagaajinta saxnaanta iyo hufnaanta ilaa kaydinta kharashyada iyo kordhinta faa'iidada, calaamadaha shelfyada elektaroonigga ah waa xal tafaariiqeed oo awood leh oo gacan ka geysan kara beddelidda ganacsi kasta. Iyagoo aqoonsanaya faa'iidooyinka badan ee tignoolajiyadan cusub, tafaariiqleyaashu waxay sii wadi karaan inay horumaraan oo ay sii wadaan inay ku barwaaqoobaan jawi tafaariiqeed oo dhaqso badan oo isbeddelaya.