▶Chipset-ka Kaydinta Baytariga ee Sare oo keliya ayaa laga heli karaa Texas Instrument; Isticmaal Hoose
▶Bandhigga E-Ink wuxuuna diyaar u yahay ilaa saddex midabB/W/R ama B/W/R
▶Isgaarsiin laba-geesood ah oo bilaa-waayir ah oo u dhaxaysa Nidaamkaaga iyo Shaashadda
▶Luqado badan ayaa la awoodsiiyay, awood u leh inuu muujiyo macluumaadka adag
▶Qaab-dhismeedka iyo Mawduuca La Habeyn Karo
▶Iftiiminta LED-ka ee Tilmaamaha Xusuusin
▶Waxaa taageera miiska sare oo wata adabtarada
▶Si Fudud Loo Rakibo, Loo Isku Daro oo Loo Dayactiro
Madal kontorool oo dhexe oo daruuriga ah oo EATACCN ah si loo cusbooneysiiyo loona naqshadeeyo qaab-dhismeedka calaamadaha, dejinta jadwalka taageerada, isbeddelka baaxadda leh, iyo POS/ERP oo ku xiran API.
Hab-maamuuskayaga wireless-ka wuxuu isticmaalaa tamar yar sababtoo ah waqtigeeda caqli-gal ah wuxuuna ka faa'iideystaa qaybta muhiimka ah ee kaabayaasha ESL ee dukaanka isku xiran taasoo u oggolaanaysa tafaariiqleyda inay si toos ah ula xiriiraan macaamiishooda marka go'aan laga gaarayo. Calaamadaha Khaanadaha Elektarooniga ah waxaa laga heli karaa LED ama LED la'aan.
QEEXIDDA GUUD
| Cabbirka Shaashadda | 2.66 inji |
| Miisaanka | 36 g |
| Muuqaalka | Gaashaanka Qaab-dhismeedka |
| Chipset-ka | Qalabka Texas |
| Alaab | ABS |
| Wadarta Cabbirka | 90.8 × 42.9 * 13mm |
| HAWLGALKA | |
| Heerkulka Hawlgalka | 0-40°C |
| Waqtiga Nolosha Baytariga | 5-10 sano (2-4 cusbooneysiin maalintii) |
| Baytari | CR2450*2ea (Baytariyada la beddeli karo) |
| Awood | 0.1W |
* Muddada nolosha batteriga waxay ku xiran tahay inta jeer ee cusbooneysiinta la sameeyo
| BANDHIG | |
| Goobta Bandhigga | 59.5x30.1mm/2.66inji |
| Midabka Muujinta | Madow & Cadaan & Casaan / Madow & Cadaan & Jaalle |
| Habka Muujinta | Bandhigga Matrix-ka Dhibcaha |
| Xallinta | 296 × 152 pixel |
| DPI | 183 |
| Biyaha Cadayn | IP53 |
| Nalalka LED-ka | Midna ma jiro |
| Xagasha Daawashada | > 170° |
| Waqtiga Cusboonaysiinta | 16 ilbiriqsi |
| Isticmaalka Awoodda ee Cusboonaysiinta | 8 mA |
| Luqadda | Luuqado badan ayaa la heli karaa |
Maadaama warshadaha tafaariiqda ay sii wadaan inay horumaraan, calaamadaha shelfyada elektaroonigga ah ayaa noqday qalab muhiim ah oo lagu maareeyo kaydka iyo siinta macluumaadka qiimaha macaamiisha. Calaamadaha shelfyada elektaroonigga ah, oo sidoo kale loo yaqaan ESLs, waa bandhigyo dijitaal ah oo beddelaya calaamadaha warqadda dhaqameed ee khaanadaha dukaamada. Bandhigyada si toos ah ayaa loogu cusbooneysiiyaa shabakadda bilaa-waayirka ah, taasoo meesha ka saareysa baahida loo qabo in gacanta lagu beddelo qiimaha. In kasta oo calaamadaha shelfyada elektaroonigga ah ay yihiin qalab awood badan, sida tiknoolajiyad kasta, waxay u baahan yihiin dayactir si loo hubiyo inay si sax ah u shaqeeyaan.
Barnaamijka waa in si joogto ah loo cusbooneysiiyaa si loo hubiyo in bandhigyadu si sax ah u muujiyaan macluumaadka qiimaha iyo heerarka kaydka. Barnaamijkani wuxuu kaloo xakameeyaa hawlo kale oo muhiim ah, sida waqtiga isbeddelka qiimaha, sidaa darteed la socodsiinta waa muhiim.
Ugu dambeyntii, marka la ilaalinayo calaamadaha khaanadaha elektaroonigga ah, waa lama huraan in la helo qorshe kayd ah haddii ay dhacdo koronto la'aan ama dhacdo kale oo aan la qorsheyn. Tan waxaa ku jiri kara baytariyada kaydka ah ama ilaha korontada ee kaydka ah sida matoorada bandhig kasta.
Ma keeni kartaa dukumentiyada khuseeya?
Haa, waxaan bixin karnaa inta badan dukumentiyada oo ay ku jiraan Shahaadooyinka Falanqaynta / U hoggaansanaanta; Caymiska; Asalka, iyo dukumentiyada kale ee dhoofinta marka loo baahdo.
Ma dammaanad qaadaysaa keenista alaabada si ammaan ah oo ammaan ah?
Haa, had iyo jeer waxaan isticmaalnaa baakad dhoofin tayo sare leh. Waxaan sidoo kale u isticmaalnaa baakad khatar ah alaabada khatarta ah iyo raristayaasha kaydinta qabow ee la xaqiijiyay ee alaabada xasaasiga u ah heerkulka. Baakadaha takhasuska leh iyo shuruudaha baakadaha aan caadiga ahayn waxay keeni karaan kharash dheeraad ah.
Waa maxay qiimahaagu?
Qiimaheenna wuu isbeddeli karaa iyadoo ku xiran saadka iyo arrimaha kale ee suuqa. Waxaan kuu soo diri doonnaa liis qiimo oo la cusbooneysiiyay ka dib marka shirkaddaadu nala soo xiriirto si aad u hesho macluumaad dheeraad ah.