▶Chipset-ka Kaydinta Baytariga ee Sare oo keliya ayaa laga heli karaa Texas Instrument; Isticmaal Hoose
▶Bandhigga E-Ink wuxuuna diyaar u yahay ilaa saddex midabB/W/R ama B/W/R
▶Isgaarsiin laba-geesood ah oo bilaa-waayir ah oo u dhaxaysa Nidaamkaaga iyo Shaashadda
▶Luqado badan ayaa la awoodsiiyay, awood u leh inuu muujiyo macluumaadka adag
▶Qaab-dhismeedka iyo Mawduuca La Habeyn Karo
▶Iftiiminta LED-ka ee Tilmaamaha Xusuusin
▶Waxaa taageera miiska sare oo wata adabtarada
▶Si Fudud Loo Rakibo, Loo Isku Daro oo Loo Dayactiro
Madal kontorool oo dhexe oo daruuriga ah oo EATACCN ah si loo cusbooneysiiyo loona naqshadeeyo qaab-dhismeedka calaamadaha, dejinta jadwalka taageerada, isbeddelka baaxadda leh, iyo POS/ERP oo ku xiran API.
Hab-maamuuskayaga wireless-ka wuxuu isticmaalaa tamar yar sababtoo ah waqtigeeda caqli-gal ah wuxuuna ka faa'iideystaa qaybta muhiimka ah ee kaabayaasha ESL ee dukaanka isku xiran taasoo u oggolaanaysa tafaariiqleyda inay si toos ah ula xiriiraan macaamiishooda marka go'aan laga gaarayo. Calaamadaha Khaanadaha Elektarooniga ah waxaa laga heli karaa LED ama LED la'aan.
QEEXIDDA GUUD
| Cabbirka Shaashadda | 2.13 inji |
| Miisaanka | 32 g |
| Muuqaalka | Gaashaanka Qaab-dhismeedka |
| Chipset-ka | Qalabka Texas |
| Alaab | ABS |
| Wadarta Cabbirka | 71*34.5*11.2/2.79*1.36*0.44 inji |
| HAWLGALKA | |
| Heerkulka Hawlgalka | 0-40°C |
| Waqtiga Nolosha Baytariga | 5-10 sano (2-4 cusbooneysiin maalintii) |
| Baytari | CR2450*2ea (Baytariyada la beddeli karo) |
| Awood | 0.1W |
* Muddada nolosha batteriga waxay ku xiran tahay inta jeer ee cusbooneysiinta la sameeyo
| BANDHIG | |
| Goobta Bandhigga | 48x23.1mm/2.13in |
| Midabka Muujinta | Madow & Cadaan & Casaan / Madow & Cadaan & Jaalle |
| Habka Muujinta | Bandhigga Matrix-ka Dhibcaha |
| Xallinta | 250 × 122 pixel |
| DPI | 183 |
| Biyaha Cadayn | IP54 |
| Nalalka LED-ka | 7 midab oo LED ah |
| Xagasha Daawashada | > 170° |
| Waqtiga Cusboonaysiinta | 16 ilbiriqsi |
| Isticmaalka Awoodda ee Cusboonaysiinta | 8 mA |
| Luqadda | Luuqado badan ayaa la heli karaa |
Khibrad macaamiil oo wanaagsan
Ganacsatada ugu guulaha badan waxay ogyihiin in bixinta khibrad macaamiil oo heer sare ah ay fure u tahay kor u qaadista iibka iyo dhisidda daacadnimada summada. Calaamadaha shelfyada elektaroonigga ah ayaa door muhiim ah ka ciyaara tan iyadoo horumarinaysa khibradda macaamiisha siyaabo dhowr ah. Tusaale ahaan, macaamiishu si fudud ayay u akhrin karaan qiimaha iyo faahfaahinta badeecadaha, taas oo ka caawin karta inay sameeyaan go'aanno wax iibsi oo xog ogaal ah. Intaa waxaa dheer, calaamadaha shelfyada elektaroonigga ah waxay bixin karaan macluumaad qiimo leh oo badeecad ah, sida helitaanka, maaddooyinka, iyo macluumaadka nafaqada, taasoo ka caawinaysa macaamiisha inay sameeyaan doorashooyin wax iibsi oo xog ogaal ah.
Kaydinta kharashka
Calaamadaha shelfyada elektaroonigga ah ayaa sidoo kale bixin kara keydin kharash oo muhiim ah mustaqbalka fog. Maadaama calaamadaha si otomaatig ah loo sameeyo, waxay u baahan yihiin shaqo ka yar calaamadaha warqadda dhaqameed. Tani waxay ka dhigan tahay in tafaariiqleyaashu ay badbaadin karaan kharashyada shaqada iyagoo yareynaya qashinka la xiriira calaamadaha warqadda. Intaa waxaa dheer, calaamadaha shelfyada elektaroonigga ah waxay bixiyaan qiimeyn sax ah, taasoo yarayn karta suurtagalnimada khasaarooyinka ay sababaan khaladaadka qiimaha.
Dabacsanaan weyn
Faa'iido kale oo weyn oo ka mid ah calaamadaha shelfyada elektaroonigga ah waa dabacsanaanta ay bixiyaan. Ganacsatadu si fudud ayay u beddeli karaan qiimaha ama macluumaadka badeecadaha marka loo baahdo, taas oo si gaar ah waxtar u leh xilliga ugu sarreeya ama iibka fasaxa. Awooddani waxay u suurtogelinaysaa tafaariiqleyda inay si dhakhso leh uga jawaabaan xaaladaha suuqa, iyagoo kordhinaya iibka iyo faa'iidada.
Ilaalinta calaamadaha shelfyada elektaroonigga ah waa muhiim si loo hubiyo saxnaantooda iyo isku hallayntooda. ESL-yadu aad bay u xasaasi yihiin waxayna u baahan yihiin daryeel iyo maarayn habboon si loo hubiyo inay si sax ah u shaqeeyaan. Hawlaha dayactirka joogtada ah waxaa ka mid ah nadiifinta shaashadda iyo hubinta in korontada si sax ah u shaqeyneyso. ESL-yadu waxay u nugul yihiin xoqidda, taas oo wax u dhimi karta shaqada shaashadda, sidaa darteed waa muhiim in si taxaddar leh loo maareeyo.
Barnaamijka waa in si joogto ah loo cusbooneysiiyaa si loo hubiyo in bandhigyadu si sax ah u muujiyaan macluumaadka qiimaha iyo heerarka kaydka. Barnaamijkani wuxuu kaloo xakameeyaa hawlo kale oo muhiim ah, sida waqtiga isbeddelka qiimaha, sidaa darteed la socodsiinta waa muhiim.