▶Chipset-ka Kaydinta Baytariga ee Sare oo keliya ayaa laga heli karaa Texas Instrument; Isticmaal Hoose
▶Bandhigga E-Ink wuxuuna diyaar u yahay ilaa Saddex ama Afar Midab oo B/W/R ama B/W/R/Y ah
▶Isgaarsiin laba-geesood ah oo bilaa-waayir ah oo u dhaxaysa Nidaamkaaga iyo Shaashadda
▶Luqado badan ayaa la awoodsiiyay, awood u leh inuu muujiyo macluumaadka adag
▶Adeegyada Qaab-dhismeedka La Habeyn Karo iyo Calaamadaynta Mawduuca (OEM & ODM)
▶Iftiiminta LED-ka ee Tilmaamaha Xusuusin
▶Waxaa taageera miiska sare oo wata adabtarada
▶Si Fudud Loo Rakibo, Loo Isku Daro oo Loo Dayactiro
Madal xakamaynta dhexe ee daruuraha EATACCN waxay kuu ogolaaneysaa inaad cusbooneysiiso oo aad naqshadeyso qaab-dhismeedka calaamadaha, kuwaas oo taageera dejinta jadwalka, isbeddelka qiimaha badan, iyo is-dhexgalka API ee nidaamkaaga POS/ERP.
Hab-maamuuskayaga wireless-ka wuxuu isticmaalaa tamar yar sababtoo ah tignoolajiyaddiisa horumarsan wuxuuna ka faa'iidaystaa qaybta muhiimka ah ee kaabayaasha ESL ee dukaanka isku xiran taasoo u oggolaanaysa tafaariiqleyda inay si toos ah ula xiriiraan macaamiishooda marka go'aan laga gaarayo. Calaamadaha Khaanadaha Elektarooniga ah waxaa laga heli karaa LED ama aan lahayn LED iyadoo ku xiran baahidaada.
QEEXIDDA GUUD
| Cabbirka Shaashadda | 2.66-inji |
| Miisaanka | 38 g |
| Muuqaalka | Gaashaanka Qaab-dhismeedka |
| Chipset-ka | Qalabka Texas |
| Alaab | ABS |
| Wadarta Cabbirka | 90.7 × 42.8 * 11.2mm |
| HAWLGALKA | |
| Heerkulka Hawlgalka | 0-40°C |
| Waqtiga Nolosha Baytariga | 5-10 sano (2-4 cusbooneysiin maalintii) |
| Baytari | CR2450*2ea (Baytariyada la beddeli karo) |
| Awood | 0.1W |
* Muddada nolosha batteriga waxay ku xiran tahay inta jeer ee cusbooneysiinta la sameeyo
| BANDHIG | |
| Goobta Bandhigga | 59.5x30.1mm/2.66inji |
| Midabka Muujinta | Madow & Cadaan & Casaan / Madow & Cadaan & Jaalle |
| Habka Muujinta | Bandhigga Matrix-ka Dhibcaha |
| Xallinta | 250 × 122 pixel |
| DPI | 183 |
| Biyaha Cadayn | IP54 |
| Nalalka LED-ka | 7 midab oo LED ah |
| Xagasha Daawashada | > 170° |
| Waqtiga Cusboonaysiinta | 16 ilbiriqsi |
| Isticmaalka Awoodda ee Cusboonaysiinta | 8 mA |
| Luqadda | Luuqado badan ayaa la heli karaa |
In laga hormaro jawiga tafaariiqda ee maanta waa mid muhiim ah, sidaas darteedna badanaa waxay u baahan tahay xalal tignoolajiyadeed oo cusub. Mid ka mid ah horumarrada ugu xiisaha badan sannadihii ugu dambeeyay waxay ahayd calaamadaha shelfyada elektaroonigga ah (ESL), oo ah xal dijitaal ah oo beddelaya calaamadaha warqadda dhaqameed ee khaanadaha dukaamada. Maqaalkan, waxaan ku sahaminaynaa faa'iidooyinka badan ee calaamadaha shelfyada elektaroonigga ah iyo sida ay u beddelayaan warshadaha tafaariiqda.
1. Hagaaji saxnaanta
Mid ka mid ah faa'iidooyinka ugu muhiimsan ee calaamadaha shelfyada elektaroonigga ah ayaa ah inay bixiyaan saxnaan dheeraad ah, taasoo gacan ka geysaneysa in la tirtiro khaladaadka la xiriira calaamadaynta gacanta. Tusaale ahaan, qaladka aadanaha badanaa wuxuu horseedaa qiimo khaldan, taasoo horseedda macaamiisha niyad jabsan iyo dakhli lumis. Iyada oo la adeegsanayo calaamadaha shelfyada elektaroonigga ah, tafaariiqleyaashu waxay cusbooneysiin karaan qiimaha iyo macluumaadka kale waqtiga dhabta ah, iyagoo hubinaya in wax walba ay sax yihiin oo ay casri yihiin.
2. Hagaaji hufnaanta
Faa'iido kale oo muhiim ah oo ka mid ah calaamadaha shelfyada elektaroonigga ah ayaa ah inay bixiyaan hufnaan dheeraad ah. Deegaan tafaariiqeed oo dhaqameed ah, shaqaaluhu waa inay saacado badan ku qaataan beddelidda calaamadaha warqadda, taas oo waqti badan qaadata oo u nugul khaladaadka. Laakiin calaamadaha shelfyada elektaroonigga ah, habkani waa mid otomaatig ah, taasoo badbaadinaysa waqti qiimo leh isla markaana fududaynaysa hawsha oo dhan.